Klienci biznesowi

W czasach, w których większość ludzi prowadzi siedzący tryb życia, a jedną z ważniejszych chorób cywilizacyjnych stają się zwyrodnienia kręgosłupa, każdy pracodawca dla swojego dobra powinien zadbać o uaktywnienie pracowników poza biurem. Wysiłek fizyczny ma nie tylko dobry wpływ na ogólny stan zdrowia, ale dodatkowo obniża poziom stresu, gwarantuje lepsze samopoczucie i przekłada się na wysoką efektywność pracy! Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych, przygotowaliśmy spersonalizowaną ofertę, która może być obsługiwana w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Co jesteśmy w stanie zaproponować?

- dwa kluby w dogodnej lokalizacji,

- nieograniczony dostęp do siłowni oraz zajęć grupowych,

- kompleksową opiekę wyszkolonej kadry instruktorów i trenerów, w tym m.in. przeprowadzenie ankiety dotyczącej stanu zdrowia oraz dobór optymalnego programu ćwiczeń na podstawie możliwości i predyspozycji danej osoby,

- nowoczesny sprzęt i bogatą ofertę programów ćwiczeń dostosowaną do wymagań różnych grup wiekowych,

- dostęp do sauny, urządzenia do masażu Roll-Shaper i platformy wibracyjnej Fit-Masażer,

- plan zajęć dostosowany do potrzeb pracowników zatrudnionych w systemie zmianowym.

Wybierając Akademię Ruchu klienci biznesowi stawiają nie tylko na profesjonalną obsługę, ale również wspieranie lokalnej firmy i stymulowanie rozwoju lokalnej przedsiębiorczości! A to w dobie coraz szerszego korporacjonizmu ma szczególnie duże znaczenie!