Jachowicza

Anna Brzezińska
Właścicielka klubu i instruktor fitness

Ania zaraziła się pasją do fitnessu jeszcze w trakcie studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Niedługo później ukończyła kurs na dyplomowanego instruktora rekreacji ruchowej i rozpoczęła pracę z klientami. Ponieważ poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych m.in. przez Reebok University i Open Mind ciągle podnosi swoje umiejętności, obecnie jest najlepszym instruktorem fitness w Płocku i jednym z lepszych w kraju.

W przypadku Ani receptą na sukces nie jest wyłącznie ogromna wiedza. Klubowicze cenią w niej połączenie pasji z niesamowitą osobowością. Ta filigranowa kobieta w trakcie zajęć staje się wulkanem energii i tytanem pracy. Dodatkowo jest ciepła i otwarta, dzięki czemu ma świetny kontakt z uczestnikami ćwiczeń.

Ania jest idealistką. Nigdy nie traktowała Akademii Ruchu jako firmy. Dla niej prowadzenie klubu to misja! A to sprzyja tworzeniu rodzinnej i prorodzinnej atmosfery.

 

Łukasz Pachelski
Manager i trener

Człowiek orkiestra. Pedagog, manager sportu, specjalista do spraw żywienia i zawodowy piłkarz. Właśnie na boisku zaczęła się jego sportowa kariera. Doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletnich występów w reprezentacji Polski sprawiło, że na stałe związał się z fitnessem, treningiem funkcjonalnym i siłowym.

Chce oferować klubowiczom coraz to nowe formy pracy nad sylwetką i walki z nadprogramowymi kilogramami. Właśnie dlatego nieustannie podnosi swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w najważniejszych, polskich warsztatach (np. konwencje Reebok University, konwencja Eu4ia). Bez wątpienia jest trenerem wymagającym, ale jednocześnie zaraża uczestników zajęć pasją i motywuje ich do ciężkiej pracy.

Łukasz to nie tylko profesjonalista. To również niezwykle charyzmatyczna postać. Dla niego bariery interpersonalne nie istnieją! Poza tym wyważa ogromną wiedzę z niesłuchaną skromnością i pokorą. Jest jednym z bardziej cenionych pracowników klubu i jednym z kluczowych członków rodziny Akademii Ruchu.

 

Aneta Redlińska
Instruktor fitness

Być może zabrzmi to nieco trywialnie, ale Aneta zakochała się w tańcu jeszcze w szkole podstawowej. To właśnie ta pasja stała się później oczywistym łącznikiem ze światem fitnessu. Po serii profesjonalnych szkoleń (m.in. w Reebok University i Open Mind) zadebiutowała w Akademii Ruchu w charakterze instruktora Zumby. Ponieważ Klubowiczów porwała jej niespożyta energia i ogromny zapał do pracy, wkrótce zaczęła prowadzić również zajęcia Fat Burning, Super Spalanie/Mocne Wzmacnianie i Zumbę dla dzieci.

Aneta jest pedantyczną profesjonalistką. Przed zajęciami stara się dopracować każdy techniczny szczegół choreografii i stawia na interesujące układy. Mimo silnego nacisku na fachowość, Klubowicze dostrzegają w niej nie tylko instruktora. Widzą w niej przede wszystkim osobę skromną i towarzyską oraz posiadającą niesamowite poczucie humoru. Optymizm bijący od Anety sprawia, że w jej towarzystwie nie można się źle czuć!

 

Magda Tyburska
Instruktor fitness

Dla Magdy fitness to więcej niż pomysł na pracę. To przede wszystkim sposób na życie i realizację pasji! Wśród największych namiętności zawsze wylicza taniec, ruch i muzykę. Poza tym ma tak dużo energii, że spokojnie można by obdzielić nią co najmniej kilka osób, a zapał w zestawieniu z kreatywnością sprawiają, że program jej zajęć za każdym razem zaskakuje Klubowiczów.

Magda to osoba ciepła i otwarta. Właśnie dlatego utrzymuje świetny kontakt z uczestnikami prowadzonej przez nią Zumby oraz zajęć Fat Burning czy Super Spalanie/Mocne Wzmacnianie. Być może nie wszyscy o tym wiedzą, ale Magda jest jednym z „dzieci” Akademii Ruchu. To Ania Brzezińska odkryła jej talent i wspierała ją podczas stawiania pierwszych fitnessowych kroków.

 

Monika Wąsowska
Instruktor fitness

Monika jest wieloletnim pracownikiem Akademii Ruchu. Mimo iż podejmowała w życiu różne wyzwania zawodowe, ostatecznie zawsze z ogromną przyjemnością wracała na salę fitness. Monika jest zdecydowanie osobą skromną o bardzo spokojnym usposobieniu, która w tym samym czasie w sposób zdeterminowany dąży do wyznaczonego celu.

Podczas pracy z klientami Akademii Ruchu Monice udało się stworzyć szeroką bazę wiernych klientów. Osoby ćwiczące szczególnie cenią w niej umiejętność sprawnego łączenia elementów wzmacniających z cardio oraz oferowanie treningów o wysokim stopniu trudności. Ogromną siłą Moniki jest też potrzeba wiedzy. Jako instruktor zawsze pozostaje otwarta na nowe możliwości poznania fitnessowych tajników.

 

Kasia Jaworska
Instruktor fitness

Kasia ma okazję spotykać się z Klubowiczami Akademii Ruchu głównie podczas ćwiczeń Zdrowego Kręgosłupa. W trakcie zajęć stawia na spokojną muzykę oraz proste, ale efektywne ćwiczenia i przekonuje siłą spokoju oraz ciepłym podejściem. Kasia jest instruktorką fitness z piętnastoletnim stażem i dyplomowanym instruktorem Pilates.

 

Adrian Zdunek
Instruktor siłowni

Adrian po raz pierwszy trafił na siłownię w wieku 16 lat. Już wtedy wiedział, że ćwiczenia staną się jego pasją. Zaraz po ukończeniu kursu na licencjonowanego instruktora kulturystyki rozpoczął pracę w Akademii Ruchu. Od tamtej pory stara się nieustannie poszerzać wiedzę. Właśnie dlatego uczestniczy w szkoleniach i warsztatach m.in. organizowanych przez Reebok University.

Ostatnią pasją Adriana jest trening funkcjonalny. Szczególnie interesuje go fakt, iż pozwala on na budowanie sportowej sylwetki ciała bez użycia dużych ciężarów. Adrian jest zdeterminowany w dążeniu do celu. Poza tym charakteryzuje się otwartością i pozytywnym nastawieniem do życia. Jest lubiany przez Klubowiczów Akademii Ruchu „Jachowicza”.

 

Piotr Piórkowski
Instruktor siłowni, trener personalny

Największą, zawodową siłą Piotrka jest doświadczenie. Mimo iż obecnie skupia się wyłącznie na pracy instruktora siłowni i trenera personalnego, jeszcze kilka lat temu z powodzeniem radził sobie w roli instruktora fitness. O jego warsztacie i wiedzy świadczą nie tylko ukończone szkolenia. Do tej pory poszerza swoje horyzonty poprzez uczestnictwo w warsztatach, w tym organizowanych przez Reebok University.

Prywatnie Piotrek jest ceniony przez Klubowiczów Akademii Ruchu za wyjątkowe poczucie humoru. Umie rozbawić każdego i w każdej sytuacji. W nawiązywaniu nowych relacji pomaga mu jednak nie tylko wieczny uśmiech. Kluczową rolę odgrywa także wyjątkowa otwartość. Piotrek to jedna z najbardziej pozytywnych postaci Akademii Ruchu „Jachowicza”.