Jachowicza

Anna Brzezińska
Właścicielka klubu i instruktor fitness

Ania zaraziła się pasją do fitnessu jeszcze w trakcie studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Niedługo później ukończyła kurs na dyplomowanego instruktora rekreacji ruchowej i rozpoczęła pracę z klientami. Ponieważ poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych m.in. przez Reebok University i Open Mind ciągle podnosi swoje umiejętności, obecnie jest najlepszym instruktorem fitness w Płocku i jednym z lepszych w kraju.

W przypadku Ani receptą na sukces nie jest wyłącznie ogromna wiedza. Klubowicze cenią w niej połączenie pasji z niesamowitą osobowością. Ta filigranowa kobieta w trakcie zajęć staje się wulkanem energii i tytanem pracy. Dodatkowo jest ciepła i otwarta, dzięki czemu ma świetny kontakt z uczestnikami ćwiczeń.

Ania jest idealistką. Nigdy nie traktowała Akademii Ruchu jako firmy. Dla niej prowadzenie klubu to misja! A to sprzyja tworzeniu rodzinnej i prorodzinnej atmosfery.

 

Łukasz Pachelski
Manager i trener

Człowiek orkiestra. Pedagog, manager sportu, specjalista do spraw żywienia i zawodowy piłkarz. Właśnie na boisku zaczęła się jego sportowa kariera. Doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletnich występów w reprezentacji Polski sprawiło, że na stałe związał się z fitnessem, treningiem funkcjonalnym i siłowym.

Chce oferować klubowiczom coraz to nowe formy pracy nad sylwetką i walki z nadprogramowymi kilogramami. Właśnie dlatego nieustannie podnosi swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w najważniejszych, polskich warsztatach (np. konwencje Reebok University, konwencja Eu4ia). Bez wątpienia jest trenerem wymagającym, ale jednocześnie zaraża uczestników zajęć pasją i motywuje ich do ciężkiej pracy.

Łukasz to nie tylko profesjonalista. To również niezwykle charyzmatyczna postać. Dla niego bariery interpersonalne nie istnieją! Poza tym wyważa ogromną wiedzę z niesłuchaną skromnością i pokorą. Jest jednym z bardziej cenionych pracowników klubu i jednym z kluczowych członków rodziny Akademii Ruchu.

 

Monika Wąsowska
Instruktor fitness

Monika jest wieloletnim pracownikiem Akademii Ruchu. Mimo iż podejmowała w życiu różne wyzwania zawodowe, ostatecznie zawsze z ogromną przyjemnością wracała na salę fitness. Monika jest zdecydowanie osobą skromną o bardzo spokojnym usposobieniu, która w tym samym czasie w sposób zdeterminowany dąży do wyznaczonego celu.

Podczas pracy z klientami Akademii Ruchu Monice udało się stworzyć szeroką bazę wiernych klientów. Osoby ćwiczące szczególnie cenią w niej umiejętność sprawnego łączenia elementów wzmacniających z cardio oraz oferowanie treningów o wysokim stopniu trudności. Ogromną siłą Moniki jest też potrzeba wiedzy. Jako instruktor zawsze pozostaje otwarta na nowe możliwości poznania fitnessowych tajników.

 

Adrian Zdunek
Instruktor siłowni, trener personalny

Adrian po raz pierwszy trafił na siłownię w wieku 16 lat. Już wtedy wiedział, że ćwiczenia staną się jego pasją. Zaraz po ukończeniu kursu na licencjonowanego instruktora kulturystyki rozpoczął pracę w Akademii Ruchu. Od tamtej pory stara się nieustannie poszerzać wiedzę. Właśnie dlatego uczestniczy w szkoleniach i warsztatach m.in. organizowanych przez Reebok University.

Ostatnią pasją Adriana jest trening funkcjonalny. Szczególnie interesuje go fakt, iż pozwala on na budowanie sportowej sylwetki ciała bez użycia dużych ciężarów. Adrian jest zdeterminowany w dążeniu do celu. Poza tym charakteryzuje się otwartością i pozytywnym nastawieniem do życia. Jest lubiany przez Klubowiczów Akademii Ruchu „Jachowicza”.

 

Piotr Piórkowski
Instruktor siłowni, trener personalny

Największą, zawodową siłą Piotrka jest doświadczenie. Mimo iż obecnie skupia się wyłącznie na pracy instruktora siłowni i trenera personalnego, jeszcze kilka lat temu z powodzeniem radził sobie w roli instruktora fitness. O jego warsztacie i wiedzy świadczą nie tylko ukończone szkolenia. Do tej pory poszerza swoje horyzonty poprzez uczestnictwo w warsztatach, w tym organizowanych przez Reebok University.

Prywatnie Piotrek jest ceniony przez Klubowiczów Akademii Ruchu za wyjątkowe poczucie humoru. Umie rozbawić każdego i w każdej sytuacji. W nawiązywaniu nowych relacji pomaga mu jednak nie tylko wieczny uśmiech. Kluczową rolę odgrywa także wyjątkowa otwartość. Piotrek to jedna z najbardziej pozytywnych postaci Akademii Ruchu „Jachowicza”.