Podolanka

Anna Brzezińska
Właścicielka klubu i instruktor fitness

Ania zaraziła się pasją do fitnessu jeszcze w trakcie studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Niedługo później ukończyła kurs na dyplomowanego instruktora rekreacji ruchowej i rozpoczęła pracę z klientami. Ponieważ poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych m.in. przez Reebok University i Open Mind ciągle podnosi swoje umiejętności, obecnie jest najlepszym instruktorem fitness w Płocku i jednym z lepszych w kraju.

W przypadku Ani receptą na sukces nie jest wyłącznie ogromna wiedza. Klubowicze cenią w niej połączenie pasji z niesamowitą osobowością. Ta filigranowa kobieta w trakcie zajęć staje się wulkanem energii i tytanem pracy. Dodatkowo jest ciepła i otwarta, dzięki czemu ma świetny kontakt z uczestnikami ćwiczeń.

Ania jest idealistką. Nigdy nie traktowała Akademii Ruchu jako firmy. Dla niej prowadzenie klubu to misja! A to sprzyja tworzeniu rodzinnej i prorodzinnej atmosfery.

 

Kasia Turlej
Instruktor fitness

Kasia jest prawdziwym wirtuozem stepu. Tworząc poszczególne układy odchodzi od utartych schematów i dba o najdrobniejsze szczegóły. Ma nie tylko świetny słuch muzyczny, ale przede wszystkim wykonuje każdy ruch z naturalną lekkością. Oprócz zajęć choreograficznych na stepie prowadzi zajęcia wzmacniające, ćwiczenia dla dzieci i Fat Burning. Nieustannie szkoli się. Wie, że tylko za sprawą wiedzy i rozwoju, zapewni klubowiczom właściwą opiekę.

Profesjonalizm jest ważny, ale stanowi zaledwie pierwszą z zalet Kasi. To również mistrzyni optymizmu i troskliwy opiekun! Ma niesamowite poczucie humoru i masę energii, a uśmiech nigdy nie znika z jej twarzy. Poza tym jest wyczulona na potrzeby uczestników zajęć i przy bliższym poznaniu okazuje się osobą niesłychanie skromną. Kasia to bez wątpienia jedna z ważniejszych postaci w teamie Akademii Ruchu.

 

Łukasz Pachelski
Instruktor fitness, trener personalny

Człowiek orkiestra. Pedagog, manager sportu, specjalista do spraw żywienia i zawodowy piłkarz. Właśnie na boisku zaczęła się jego sportowa kariera. Doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletnich występów w reprezentacji Polski sprawiło, że na stałe związał się z fitnessem, treningiem funkcjonalnym i siłowym.

Chce oferować klubowiczom coraz to nowe formy pracy nad sylwetką i walki z nadprogramowymi kilogramami. Właśnie dlatego nieustannie podnosi swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w najważniejszych, polskich warsztatach (np. konwencje Reebok University, konwencja Eu4ia). Bez wątpienia jest trenerem wymagającym, ale jednocześnie zaraża uczestników zajęć pasją i motywuje ich do ciężkiej pracy.

Łukasz to nie tylko profesjonalista. To również niezwykle charyzmatyczna postać. Dla niego bariery interpersonalne nie istnieją! Poza tym wyważa ogromną wiedzę z niesłuchaną skromnością i pokorą. Jest jednym z bardziej cenionych pracowników klubu i jednym z kluczowych członków rodziny Akademii Ruchu.

 

Magda Tyburska
Instruktor fitness

Dla Magdy fitness to więcej niż pomysł na pracę. To przede wszystkim sposób na życie i realizację pasji! Wśród największych namiętności zawsze wylicza taniec, ruch i muzykę. Poza tym ma tak dużo energii, że spokojnie można by obdzielić nią co najmniej kilka osób, a zapał w zestawieniu z kreatywnością sprawiają, że program jej zajęć za każdym razem zaskakuje Klubowiczów.

Magda to osoba ciepła i otwarta. Właśnie dlatego utrzymuje świetny kontakt z uczestnikami prowadzonej przez nią Zumby oraz zajęć Fat Burning czy Super Spalanie/Mocne Wzmacnianie. Być może nie wszyscy o tym wiedzą, ale Magda jest jednym z „dzieci” Akademii Ruchu. To Ania Brzezińska odkryła jej talent i wspierała ją podczas stawiania pierwszych fitnessowych kroków.

 

Aneta Redlińska
Instruktor fitness

Być może zabrzmi to nieco trywialnie, ale Aneta zakochała się w tańcu jeszcze w szkole podstawowej. To właśnie ta pasja stała się później oczywistym łącznikiem ze światem fitnessu. Po serii profesjonalnych szkoleń (m.in. w Reebok University i Open Mind) zadebiutowała w Akademii Ruchu w charakterze instruktora Zumby. Ponieważ Klubowiczów porwała jej niespożyta energia i ogromny zapał do pracy, wkrótce zaczęła prowadzić również zajęcia Fat Burning, Super Spalanie/Mocne Wzmacnianie i Zumbę dla dzieci.

Aneta jest pedantyczną profesjonalistką. Przed zajęciami stara się dopracować każdy techniczny szczegół choreografii i stawia na interesujące układy. Mimo silnego nacisku na fachowość, Klubowicze dostrzegają w niej nie tylko instruktora. Widzą w niej przede wszystkim osobę skromną i towarzyską oraz posiadającą niesamowite poczucie humoru. Optymizm bijący od Anety sprawia, że w jej towarzystwie nie można się źle czuć!

 

Monika Wąsowska
Instruktor fitness

Monika jest wieloletnim pracownikiem Akademii Ruchu. Mimo iż podejmowała w życiu różne wyzwania zawodowe, ostatecznie zawsze z ogromną przyjemnością wracała na salę fitness. Monika jest zdecydowanie osobą skromną o bardzo spokojnym usposobieniu, która w tym samym czasie w sposób zdeterminowany dąży do wyznaczonego celu.

Podczas pracy z klientami Akademii Ruchu Monice udało się stworzyć szeroką bazę wiernych klientów. Osoby ćwiczące szczególnie cenią w niej umiejętność sprawnego łączenia elementów wzmacniających z cardio oraz oferowanie treningów o wysokim stopniu trudności. Ogromną siłą Moniki jest też potrzeba wiedzy. Jako instruktor zawsze pozostaje otwarta na nowe możliwości poznania fitnessowych tajników.

 

Kasia Jaworska
Instruktor fitness

Kasia ma okazję spotykać się z Klubowiczami Akademii Ruchu głównie podczas ćwiczeń Zdrowego Kręgosłupa. W trakcie zajęć stawia na spokojną muzykę oraz proste, ale efektywne ćwiczenia i przekonuje siłą spokoju oraz ciepłym podejściem. Kasia jest instruktorką fitness z piętnastoletnim stażem i dyplomowanym instruktorem Pilates.