Kolonie

Kolonie z Akademią Ruchu: 10 dni bez nudy!

Jak wiecie, Akademia Ruchu to nie tylko miejsce dla mamy i taty. Ponieważ jako pierwsi w Płocku i prawdopodobnie pierwsi w Polsce wdrażamy program „Od juniora do seniora”, dbamy również o zajęcia dla dzieci. Tym razem dla najmłodszych klientów (dzieci w wieku 7 – 13 lat) mamy ofertę wyjazdu wakacyjnego!

Kolonie z Akademią Ruchu będą trwały od 28 lipca do 6 sierpnia 2014 roku. Gdzie się wybieramy? Do ośrodka wypoczynkowo-sportowego Hartek w Ostaszewie (www.hartek.pl). W sumie spędzimy 10 dni na osiedlu domków letniskowych malowniczo położonym nad brzegiem jeziora Hartowiec. Teren ośrodka jest ogrodzony, oświetlony, strzeżony i będzie do naszej dyspozycji! Koszt? 1.300 złotych.

Żeby w trakcie wyjazdu żadnego z naszych kolonistów nawet na chwilę nie dopadła nuda, przygotowaliśmy napięty grafik zajęć. Treningi tematyczne pod okiem doświadczonej kadry pedagogów i trenerów będą się odbywać dwa razy dziennie! Dodatkowo mamy w planach liczne zajęcia sportowe z nagrodami oraz mini olimpiady. Brzmi nieźle, prawda?

Absolutną nowością będą zajęcia z trenerem rozwoju osobistego. Sylwia Bazelak-Kamińska podpowie kolonistom jak wspomagać wiarę we własne możliwości, jak pracować nad rozwojem wyobraźni i koncentracji oraz wprowadzi w temat szkodliwego wpływu nowoczesnych technologii.

Pierwszym z bloków tematycznych jest piłka nożna. Za treningi piłkarskie odpowiadać będzie jedna z największych gwiazd Akademii Ruchu – Łukasz Pachelski. To nie tylko pedagog i maestro fitnessu, ale także trener, piłkarz, reprezentant Polski i mistrz Europy do lat 19! Łukasz pokaże uczestnikom naszych kolonii m.in. nowoczesne formy treningowe i triki piłkarskie.

Zajęcia taneczne poprowadzi Zbigniew Góral – dyplomowany instruktor i tancerz z 14-letnim stażem. W trakcie jego warsztatów uczestnicy popracują nad takimi stylami, jak hip hop, break dance, popping czy locking. Co ważne, zajęcia Zbyszka są skierowane nie tylko do dzieci, które już tańczą. Serdecznie zapraszamy także te pociechy, które dopiero chcą zacząć przygodę z tańcem!

Uzupełnieniem oferty będą zajęcia Zumba Kids. Magda Tyburska zaproponuje kolonistom proste choreografie i będzie promować zdrowy tryb życia, a jednocześnie ubierze to wszystko w świetną zabawę.

Zapisy na Kolonie z Akademią Ruchu pod numerami telefonu: 608-608-308 lub 791-002-481.

PS. Przepraszamy, że post jest długi, ale chcieliśmy przekazać Wam możliwie najbardziej wyczerpujące informacje.

1

2