Rusza AKADEMIA RUCHU HOME!

31.10.2020

Akademia Ruchu Home to profesjonalne studio treningu personalnego, fizjoterapii, siłownia dla sportowców, ale również miejsce dla osób chcących poszerzać swoją świadomość względem zdrowego trybu życia.

Anna Brzezińska i Tomasz Pudlarz - założyciele Akademii Ruchu Home – obserwując aktualną, ciężką sytuację w kraju, postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób borykających się od lat z problemami zdrowotnymi. Pasjonaci sportu oraz wszelakich form ruchu od zawsze propagowali „zdrowy tryb życia”. Co właściwe kryje się pod tym hasłem? To nie tylko jedzenie, odpowiednia ilość snu i nawodnienie organizmu, ale także odpowiednia i spersonalizowana dawka ruchu. W połączeniu ze sobą są kluczem do zdrowia fizycznego i psychicznego, którego zrównoważenie osiągniesz dzięki naszym treningom, kursom i ofercie fizjoterapii.


Co mamy do zaoferowania ?
 

Fizjoterapia
Fizjoterapia to nie tylko zabiegi fizykalne czy praca na tzw. "podwieszkach”, ale także indywidualna praca z terapeutą, który postrzega człowieka całościowo, nie tylko jako zbiór tkanek, kości i narządów wewnętrznych. Jak wygląda praca z fizjoterapeutą, a pacjentem bólowym? Dowiesz się, umawiając się na indywidualne spotkanie z terapeutą.

 

Kursy zdrowotne
Kursy będą odbywały się regularnie, w małych grupach. Obowiązują indywidualne zapisy. Tematy kursów będą podawane na bieżąco na naszym fanpage’u i stronie www.akademia-ruchu.pl
Kursy zdrowotne mają służyć zachowaniu dobrej kondycji fizycznej i psychicznej wszystkich uczestników. Będą składać się z części praktycznych i teoretycznych.

 

Treningi personalne / Treningi personalne w małych grupach
Dzięki indywidualnym sesjom z trenerem, Twój trening będzie efektywniejszy i zdrowszy, a przez to bezpieczniejszy. Trener podczas konsultacji ustali Twoje potrzeby i cele, dzięki czemu współpraca będzie bardziej precyzyjna. Już nie będziesz musiał/a zastanawiać się co robić, gdy znów przyjdziesz na sale treningową. Odpowiednio dobrany plan treningowy i trener będą już na Ciebie czekać. Bardzo szybko zauważysz efekty tej współpracy. Treningi będą odbywać się w terminach, które ustalisz z trenerem, zgodnie z Twoimi sugestiami. Pokaż mniej

 

Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem telefonu 504 576 289 (Ania)  lub 664 895 405 (Tomek)

AKTUALNE INFORMACJE O TRWAJĄCYCH KURSACH I PEŁNEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE NA OFICJALNYM FACEBOOKU.

SPRAWDŹ NA AKADEMIA RUCHU HOME FACEBOOK

Nowy program dla dzieci z nadwagą w wieku 7-9 lat!

24.09.2020

Z rozpoczęciem jesieni ruszamy z nowym programem, który przygotowaliśmy z myślą o najmłodszych.

 

To zajęcia organizowane dla dzieci w wieku od 7 do 9 lat borykających się z problemem nadwagi. Wprowadzimy w życie Twojego dziecka  zdrowe nawyki żywieniowe, aktywność fizyczną, zadowolenie, radość i uśmiech. Oferujemy indywidualne podejście do dziecka, wskazówki żywieniowe, pracę w zamkniętej grupie, pozytywną i pełna energii instruktorkę z odpowiednim podejściem do problemu Informacje!

 

Zaczynamy już 3 października. Zapisz swoje dziecko, przyjdź i posłuchaj co mamy do zaoferowania.

Zajęcia będą odbywać się dwa razy w tygodniu w Akademii Ruchu,, Podolanka" o godz. 16.00 w poniedziałki i piątki

 

Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem telefonu 24267818 lub 504576289.

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE ZORGANIZOWANE Z MYŚLĄ O NOWYM PROGRAMIE.

ODWIEDŹCIE NAS WSPÓLNIE W ŚRODĘ 30 WRZEŚNIA o godz. 16:00 na Podolance. 

Nowe godziny otwarcia Akademii od sierpnia.

01.08.2020

Od 1 sierpnia zmianie uległy godziny otwarcia klubów "Jachowicza" i "Podolanka". 

"PODOLANKA"

Poniedziałek - Piątek 7:30 - 21:00

Sobota 8:00 - 15:00

Niedziela 10:00 - 15:00

"JACHOWICZA"

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 21:00

Sobota - Niedziela 8:00 - 15:00

Sierpniowy harmonogram zajęć znajdziecie na stronie głównej. 

Letnie obozy wakacyjne w Łazach i Rogowie!

18.06.2020

W dziale "Wydarzenia" znajdziecie szczegóły dotyczące zaplanowanych na najbliższe wakacje obozów wyjazdowych. Dwa z nich -  "Fit & Relax Camp" i "Wczasy z jogą i fitnessem", zaplanowane na sierpień, odbędą się w Łazach, a we wrześniu spotykamy się w Rogowie. Warto już teraz zaplanować swój wyjazd - liczba miejsc jest ograniczona. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was atrakcyjny program zajęć. 

Nowa strona internetowa i logo Akademii Ruchu! 

18.06.2020

Witajcie na naszej nowej stronie internetowej! Mamy nadzieję, że od razu przypadła Wam do gustu i będziecie ją regularnie odwiedzać! Tu zawsze znajdziecie aktualne informacje na temat prowadzonych zajęć, naszych trenerów, promocji, a także harmonogramy programów treningowych, planowane wydarzenia i wiele innych. Śledźcie na bieżąco zmiany - przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek. 

Razem z nową stroną przedstawiamy Wam również nasze nowe, odświeżone logo!