55589308_276273416595844_201323590676853

ANNA BRZEZIŃSKA

Opowieść o drodze Ani do fitnessu zaczyna się od... judo. To ono zaprzątnęło jej głowę jeszcze w podstawówce. Na początku studiów jego miejsce dość nieoczekiwanie zajął taniec ludowy, aby na etapie wyboru specjalizacji zamienić się w fitness. Tę ostatnią dziedzinę Ania pokochała szczególnie. To ona stała się słońcem w jej układzie gwiazd i to ona napędza ją od dwóch dekad.

Ania Brzezińska swoją miłość do ćwiczeń bezgranicznie przelała na klientów Akademii Ruchu. Właśnie dlatego jako pierwsza w Płocku zaproponowała ćwiczenia kobietom w ciąży, stworzyła program treningowy dla seniorów czy zbudowała koncepcję klubu dla mamy, taty i dziecka. Ania oczywiście cały czas rozwija się w swojej pasji. Dlatego dziś jest kimś więcej niż trenerem. Jest trenerem medycznym. Pracuje z klientami po to, aby leczyć ich ruchem i uwalniać od bólu. Poza tym cały czas poszukuje fitnessowych innowacji. Przykład? Wystarczy wspomnieć o Nordic Walking i jej wielkiej miłości - BODYART.
 

Poznaj zespół trenerów!

ŁUKASZ PACHELSKI

Łukasz jest unikalnym trenerem na skalę Polski. Łączy bowiem dawną karierę piłkarską z rozbudowaną wiedzą fitnessową i umiejętnościami pedagogicznymi. Lata doświadczeń sprawiły, że swoją pracę postanowił dedykować pewnej misji - chce budować świadomość wśród wszystkich młodych ludzi, którzy w przyszłości widzą się w świecie profesjonalnego sportu. Zależy mu na połączeniu rozwoju fizycznego, technicznego i mentalnego. Wyłącznie ta fuzja otwiera drogę do sukcesu i sprawia, że każdy z jego podopiecznych może być po prostu szczęśliwy.

 

Zapał oraz pasja zaowocowały przejściem przez wiele szczebli pracy trenerskiej, a wraz z nimi wachlarzem szkoleń oraz kursów, m.in. PERSONAL TRAINER BY BODYWORK, 
FUNCTIONAL TRAINIG BY BODY WORK, Facts© International Trainer, FMS© Functional Movement Screen Instructor. LTAD - długofalowy rozwój młodego zawodnika, TRX GTC, KAMAGON, BOSU i REP REEBOK. 

Legendą obrosły jego treningi - wymagające i intensywne, ale przy całej swojej wartości jest skromny i ma w sobie wiele pokory - to sprawia, że zawsze jest otwarty na rozmowę.
 

TOMASZ PUDLARZ

Tomek to człowiek o wielu talentach. Zaczynał od sztuk walki, a konkretnie brazylijskiego

jiu-jitsu, aby nieco później zakochać się w siłowni. Jako że już od najmłodszych lat pasjonował się sportem, wybór drogi zawodowej stał się dla niego oczywisty i intuicyjny. Tomek najpierw zdobył tytuł technika masażu, a później magistra fizjoterapii. Dziś nieustannie szkoli się i wykorzystuje swoją wiedzę w pracy z klientami.

Tomek ma holistyczne podejście do swoich podopiecznych. Traktuje ich jako całość - zarówno z mocnymi, jak i słabszymi stronami. Doskonale rozumie to, że droga do osiągnięcia treningowego sukcesu jest jedna - to zrozumienie, że organizm każdego klienta ma inne wymagania i pójście w stronę indywidualnego podejścia.

MARCIN NIEDZIAŁKOWSKI

Trener medyczny i personalny trener funkcjonalny z międzynarodowymi uprawnieniami REPs. Szkolenia ukończył w centrum BODYWORK w Poznaniu. Certyfikowany trener Hardstyle Kettlebell (RKC). Nauki pobierał m.in. u Master RKC Instruktora Maxa Shanka. Certyfikowany dietetyk w trakcie studiów. Wieczny student (psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, dietetyka). Ukończył wiele kursów z zakresu treningu prozdrowotnego i siłowego oraz odżywiania. Pasjonat sztuk walki i treningu siłowego. Trenował karate Goju-Ryu oraz Hung Gar Kung Fu. Od 2018 roku regularnie uczestniczy w treningach brazylijskiego jiu-jitsu w Academi Gorila Płock.


Nie wyobrażam sobie życia bez aktywności fizycznej, smacznego jedzenia i dobrej muzyki. Ciało
ludzkie jest niesamowitą maszyną z praktycznie nieograniczonym potencjałem. Wspólnie możemy
obudzić ten potencjał i zrealizować Twoje cele.


„Ci, którzy myślą, że nie mają czasu na ćwiczenia fizyczne, będą musieli wcześniej czy później
znaleźć czas na chorobę”.

Edward Stanley

KINGA JANIAK

Jest absolwentką szkoły o kierunku ekonomicznym w której zaczęła swoją przygodę z aktywnością fizyczną grając w siatkówkę.

Zainteresowała się fitnessem uczestnicząc w zajęciach zumby. Ukończyła kursy instruktora fitness, nordic  walking i aqua fitnessu. Swoją wiedzę poszerzała na różnorodnych szkoleniach z zakresu treningów wzmacniających i funkcjonalnych. Jest pasjonatką treningów wytrzymałościowych.

Od najmłodszych lat jest związana ze sportem, dlatego bycie aktywnym z czasem przerodziło się w zawód. Wyznaje zasadę, że praca może sprawiać przyjemność, gdy robi się coś z pasji, a nie z przymusu!

W wolnym czasie  lubi  podróżować i odkrywać nowe miejsca. Uwielbia  jazdę na rowerze i spacery z przyjaciółmi.

90627473_881656275638531_298532124935113

ADRIAN ZDUNEK

Trener personalny oraz instruktor siłowni. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu personalnego, prozdrowotnego, a także szkoleń certyfikowanych międzynarodowymi uprawnieniami REP’s Polska.

 

Uprawnienia trenerskie otrzymał kończąc kursy z wynikiem pozytywnym w centrum BODYWORK w Poznaniu oraz szkole OPEN MIND. Ponadto jest certyfikowanym instruktorem Nordic Walking Poland. Obecnie rozwija swoją wiedzę w zakresie treningu przygotowania motorycznego uczestnicząc w szkoleniach w Akademii Train Movement oraz BEETERWAY. W wolnych chwilach rozwija swoją pasję biegając, jeżdżąc na rowerze oraz rolkach.

 

„Dobry trener z przeciętnym planem treningowym 

osiągnie lepsze efekty, niż przeciętny trener z perfekcyjnym planem".

                                                                                                                                  Mike Boyle

57644636_442305513204822_823635021965085

ALEKSANDRA CIESIELSKA

Pedagog, trener personalny, instruktor fitness i siłowni. Skończyła kurs instruktora fitness oraz siłowni w szkole Open Mind Fitness School. Następnie uzyskała tytuł instruktora Aqua Fitness, Nordic Walking oraz trenera personalnego (Body Work Academy).


Uczestnik wielu szkoleń, konferencji i konwencji fitness m.in: szkolenia Aktywny Senior, Fitness Dla Dzieci, Functional Movment System, PFS Functional Training, Międzynarodowej Konwekcji Fitness Eu4ya, konferencji i szkoleń organizowanych przez Train Movment Academy. 


W Akademii Ruchu specjalizuje się w treningach prozdrowotnych, siłowych oraz wytrzymałościowych. Prowadzi także treningi personalne.

 
„Przygodę ze sportem rozpoczęłam około 13 lat temu. Byłam typową nastolatką, która borykała się z kompleksami na punkcie swojego wyglądu. Wieczne diety cud, brak systematycznej aktywności fizycznej. Któregoś dnia postanowiłam to zmienić i pójść do klubu fitness. Na swojej drodze spotkałam odpowiednich ludzi, dzięki którym jestem teraz trenerem".

60338141_365744410954302_367880043862845

MARTYNA BARAŃSKA

Zapraszam Was do mojego świata w którym sport zajmuje istotne miejsce. Jestem instruktorem zajęć grupowych -fitness. Uwielbiam napędzać siebie i innych do działania, do wyznaczania sobie nowych celi i ich realizacji.  Rozwój osobisty jest dla mnie ważny, dlatego ciągle podnoszę swoje kwalifikację i szkolę się, żeby móc być lepszą wersją siebie. Chcąc wyjść poza granice sali fitness zdobyłam instruktora nordic walking dla treningów na powietrzu i trenera Aqua Fitness dla prozdrowotnych treningów w wodzie. Rozwój osobisty przynosi mi satysfakcję i aby połączyć wszystkie żywioły, które we mnie drzemią - jestem na półmetku zdobycia tytułu instruktora BodyArt. Kiedy robi się ciepło moim hobby jest jazda na rowerze i przebieżki po lesie.

 

Promuję i zachęcam do zdrowego stylu życia i tu czas na koleją pasję, którą jest gotowanie, zbilansowana i zdrowa dieta. Sukcesem mojej pracy jest zadowolenie uczestników z moich zajęć.
 

Ode mnie dla Ciebie - odkrywaj radość z aktywności fizycznej.

62127548_330304604512311_808843535561261

ANNA OLEWNIK - PATRYN

Instruktor z wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas prowadzenia zajęć grupowych oraz uczestnictwa w licznych warsztatach, szkoleniach i konwencjach. Planując zajęcia wykorzystuje wiedzę oraz doświadczenie z zakresu fizjoterapii. 

 

Podczas zajęć stawia przede wszystkim na holistyczny rozwój cech motorycznych, podnoszenie sprawności organizmu oraz niwelowanie ograniczeń ruchowych. 


„Staram się, aby pozytywna atmosfera na zajęciach pozwoliła każdemu na chwilę zapomnieć o otaczającym świecie, skupić się na sobie i uwierzyć we własne możliwości. A wszystko to z dbałością o technikę oraz w zgodzie z własnym ciałem tak, aby każdy trening, niezależnie od tego czy są to zajęcia wzmacniające czy prozdrowotne, był bezpieczny, przynosił efekty i satysfakcję".

58686717_1108596429323778_82908637226881

PAULINA CYBULSKA

Trener personalny oraz trener funkcjonalny z międzynarodowymi uprawnieniami REPS Polska, instruktor Fitness, instruktor Aquafitness, instruktor Zumby oraz Zumby Kids. Nauki pobierała w Open Mind, Bodywork oraz Aqua Dream School. Uczestniczka wielu szkoleń oraz konwencji fitness. Z wykształcenia pedagog oraz ekonomista. Za najważniejszy element swojej pracy uważa dzielenie się pozytywną energią, która wraca z podwójną mocą. Podczas treningów łączy pracę ciała i duszy. Jest przekonana, że spokój ducha/umysłu stanowi fundament pieknego i zdrowego ciała. Pasjonatka jogi, medytacji, zdrowego odżywiania oraz aktywnych form spędzania czasu wolnego. Uwielbia przyrodę, podróże, muzykę, taniec i śpiew. Specjalizuje się w zajęciach body mind, prowadzi warsztaty relaksacyjne dla dzieici, młodzieży i dorosłych. Jednakże lubi też mocne interwały czy zajęcia wzmacniające. Pracuje także z dziećmi. Jest to pasja, która daje jej dużo satysfakcji. Jest czułą i empatyczną osobą, dzięki czemu świetnie wyczuwa potrzeby najmłodszych..

 

“Wszyscy się starzejemy i wszyscy umrzemy - to nieuniknione. Do tego momentu, w każdej sekundzie, którą przeżywamy, starzejąc się, jednocześnie żyjemy. Powinniśmy cenić każdy dzień jak wspaniały dar, zawsze mieć pozytywne nastawienie i korzystać z każdej okazji, żeby się ruszać, jeść, pić, czuć, patrzeć i słyszeć. Szanuj i doceniaj siebie jako wyjątkową istotę ludzką.”

54212949_643502249407173_714626108010738

KATARZYNA TURLEJ

Na osobowość Kasi składa się bardzo wiele elementów. Jest jednym z najdłużej pracujących w Akademii Ruchu trenerów, a do tego praktycznie od momentu ukończenia kursu podstawowego, cały czas się szkoli! Tylko w ostatnim czasie zdobyła uprawnienia do prowadzenia zajęć z Aqua Aerobiku czy Nordic Walking. Poza tym jest naszym filarem w kwestii ćwiczeń z mamami w ciąży czy aktywnymi seniorami.

Kasia w kwestii fitnessu nie lubi utartych schematów. Idzie własną drogą, a to świadczy tylko o jednym - jest pełną profesjonalistką. Co ważne, zawodowa osobowość Kasi to też optymizm i wyjątkowa troskliwość. O tych dwóch cechach mogli się przekonać chociażby wszyscy Ci, którzy wybrali ją na swojego trenera personalnego.

60652542_442386203238790_785096085426562

MONIKA WĄSOWSKA

Monika jest Instruktorem Fitness z długim stażem w Akademii Ruchu, jest pasjonatką  kuchni wegetariańskiej oraz zdrowego stylu życia. Tak samo jak aktywność fizyczną kocha również podróżować. Ponadto jest miłośniczką zwierząt, w szczególności psów.

Głównymi cechami przejawiającymi się w charakterze Moniki są skromność, odpowiedzialność oraz  dokładność.  Potrafi idealnie dostosować zestaw ćwiczeń do grupy swoich odbiorców, tak, aby czerpali jak najwięcej korzyści.

 

Swoim działaniem potrafi zmobilizować drugiego człowieka oraz zachęcić go do dalszej przygody w świecie zajęć fitness. Łączy przyjemne z pożytecznym.

60352369_329036964451092_228787878021719

MARIUSZ KOSIŃSKI

Mariusz to trener, któremu sport towarzyszył od najmłodszych lat – miał przyjemność trenowania wielu dyscyplin sportowych. Począwszy od piłki ręcznej i piłki nożnej, poprzez biegi na krótkich dystansach, tenis stołowy, kickboxing po trójbój siłowy. Jednak prawdziwa pasja to kulturystyka i siłownia. Jako młody chłopak sam stworzył w domu sprzęt niezbędny do pierwszych treningów. Wieloletnie treningi i praca z gronem wspaniałych trenerów, a także ukończone kursy i szkolenia przełożyły się na wyjątkową i nieschematyczną pracę z podopiecznymi, którzy osiągają postawione cele.


Mariusz swoją wiedzę podpiera kilkunastoletnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy nad własnym ciałem. Za najważniejszy aspekt treningów stawia sobie zdrowie i bezpieczeństwo swoich podopiecznych, do których podchodzi zawsze indywidualnie – jako trener i przyjaciel.

 

Każdy dzień  w Akademii Ruchu jest dla niego wyzwaniem, które chętnie podejmuje, ale do swojej pracy podchodzi z dużą skromnością. Nauczył się, że w tym zawodzie największym błędem jest przeświadczenie, że "wiem już wszystko".

znak-zapytania.png

AGNIESZKA SZUSTAK

Trenerka fitness od 2007 roku. Naukę i wszelkie szkolenia pobierała w Fitness University, gdzie doskonaliła różne formy takie jak m.in. aktywność w ciąży i po porodzie i gym ball oraz w Open Mind, gdzie nabyła tytuł aqua instruktora. Najlepiej odnajduje się w zajęciach wzmacniających, interwałowych i choreograficznych np. step. 

Od dziecka pasjonuję się sportem i ma nieustanny kontakt z aktywnością fizyczną.  Trenowała wioślarstwo z osiągnięciami. Ukończyła wyższą szkołę na kierunku "Wychowanie fizyczne z specjalizacją kulturystyka". Z zawodu jeste również  kosmetyczką, masażystką, linergistką,

a z zamiłowania do motoryzacji - motocyklistką. 


Aktywność fizyczna jest dla niej bardzo ważna i bliska, podobnie jak praca z ludźmi, szczerość, lojalność, dobra muzyka, a przede wszystkim rodzina. Dążenie do celu i spełnianie marzeń jest dla niej najważniejsze. 

" Za młodu żyjesz marzeniami, a na starość wspomnieniami".